Dienstenrooster t/m juni 2017 Redactie Zondagsbrief Gebedskring  
Locatie: SK = Stinskerk | WH = Westenhage Organisten en Beamteam Collectemuntenverkoop Verjaardagsfonds
     
Datum Tijd Locatie Voorganger Muziek Zondagsbrief Beamteam Bijzonderheden
05 mrt 10:00 SK Ds. W.L. Andel Henk Kamphof Ria Hollander Rypke Paulusma 1e Lijdenszondag
Doopdienst Tienerdienst
" 19:00 WH Ds. M.E. Jonker, Zwolle Engbert Koersen - - -
08 mrt 19:30 SK Ds. W.L. Andel Bé v/d Linde - Fam. Driezen Biddag
12 mrt 10:00 SK Ds. M.E. Jonker, Zwolle Rypke Paulusma Pop v Gelder Gerrit Bargeman -
" 19:00 WH Lida Brugmans Marc Scholten - - -
19 mrt 10:00 SK Ds. J.T. Tissink, Zwolle Henk Kamphof Pop v Gelder Erwin Booy Tienerdienst
" 19:00 SK - Marinus v/d Weerd - - Johannes de Heer zangdienst
26 mrt 10:00 SK Ds. N. Eygenraam, Zwolle Dicky Wonnink - v/d Kolk Marijke Paulusma Ben Zwinselman -
" 19:00 WH Arie de Wit Bé v/d Linde - - -
02 apr 9:30 SK Ds. G. de Goeijen, Den Ham Henk Kamphof Marijke Paulusma Rypke Paulusma Tienerdienst
" 19:00 WH Geke Cleveringa - Tromp Engbert Koersen - - -
09 apr 9:30 SK Ds. W.L. Andel Bé v/d Linde Ria Hollander Fam. Driezen Palmpasen Belijdenisdienst
" 19:00 SK Ds. Perk ContaKtdienst-cie - - StinsContaKtdienst
14 apr 19:30 SK Ds. N. Eygenraam, Zwolle Dicky Wonnink - v/d Kolk - Jacco Dankers Goede Vrijdag Heilig Avondmaal
16 apr 9:30 SK Ds. W.L. Andel Rypke Paulusma Ria Hollander Gerrit Bargeman Pasen
" 19:00 WH Lida Brugmans Marc Scholten - - -
23 apr 9:30 SK Anne Westerduin Bastiaan Lips Pop v Gelder Fam. Driezen -
" 19:00 WH Thysia Lips Bé v/d Linde - - -
30 apr 9:30 SK Ds. M. Zoeteweij, Lemele Bé v/d Linde Pop v Gelder Rypke Paulusma Tienerdienst
" 19:00 WH Arie de Wit Engbert Koersen - - -
07 mei 9:30 SK Ds. W.L. Andel Henk Kamphof Ineke v/d Brink Ben Zwinselman Doopdienst
" 19:00 WH Ds. E. van 't Slot Bastiaan Lips - - -
14 mei 9:30 SK Ds. P.E.G. Wiekeraad, Uelsen (D) Rypke Paulusma Ineke v/d Brink Jacco Dankers Tienerdienst
" 19:00 WH GEEN DIENST - - - GEEN DIENST
21 mei 9:30 SK - ContaKtdienst-cie Marijke Paulusma Erwin Booy JeugdContaKtdienst
" 19:00 WH Maarten Westerduin Engbert Koersen - - -
25 mei 10:00 De Venus Dhr. B. Greveling, Wezep Bé v/d Linde - - Hemelvaartsdag
28 mei 9:30 SK Ds. W.L. Andel Dicky Wonnink - v/d Kolk Marijke Paulusma Erwin Booy Tienerdienst
" 19:00 WH Geke Cleveringa - Tromp Marc Scholten - - -
04 jun 9:30 SK Ds. J.C. Oosterwijk, Wezep Henk Kamphof Ria Hollander Rypke Paulusma Pinksteren
" 19:00 WH Arie de Wit Marc Scholten - - -
11 jun 9:30 SK Ds. M.E. Jonker, Zwolle Rypke Paulusma Ria Hollander Ben Zwinselman Heilig Avondmaal
" 19:00 WH Ds. W.L. Andel Bé v/d Linde - - Heilig Avondmaal
18 jun 9:30 SK Ds. E. van 't Slot Bastiaan Lips Ineke v/d Brink Ben Zwinselman -
" 19:00 Spoolde - Excelsior - - Tentdienst
25 jun 9:30 SK Ds. W.L. Andel Dicky Wonnink - v/d Kolk Ineke v/d Brink Jacco Dankers Doopdienst
" 19:00 WH Ds. E. van 't Slot Engbert Koersen - - -

Het rooster is voor het laatst bijgewerkt op 18-03-2017

  

Missie   Wijkgids   Route
Opgave bloemendienst


 


Diensten elke zondag:
's Ochtends om 9:30 uur
(van de laatste zondag in oktober t/m de laatste zondag in maart 10:00 uur)
's Avonds om 19:00 uur


Predikant:
Ds. W.L. Andel
Klik hier voor contact


Pastoraat:
Mevr. L. Brugmans
Klik hier voor contact


Scriba:
Mevr. S. Dankers-Bruining
Klik hier voor contact


Kerkelijk bureau:
Molenweg 241
8012 WG Zwolle
Tel. 038-4217596
Website PGZ Zwolle


Wijkkas:
Rekening 6978.78.090
IBAN
NL10 RBRB 0697 8780 90

Diaconie:
Rekening 6932.97.441
IBAN
NL11 RBRB 0693 2974 41


  Stinskerk