Dienstenrooster juli t/m december 2014 (Redactie Zondagsbrief) (Organisten en Beamteam)
 
Datum Tijd Voorganger Organist Zondagsbrief Beamteam Bijzonderheden
6 jul 9:30 Ds. E. van 't Slot Henk Kamphof Pop van Gelder Ben Zwinselman Koffiedrinken
GtK-zaal
" 19:00 Ds. M.E. Jonker, Zwolle Gert Hendriks - - -
13 jul 9:30 Ds. M. Zoeteweij, Lemele Dicky Wonnink-v/d Kolk Geen ZB Gerrit Bargeman -
" 19:00 Ds. K.A. Cuperus, Zwolle Henk Kamphof - - -
20 jul 9:30 Ds. J.H. van Osch, Vaassen Egbert Fiks Geen ZB Gerrit Bargeman -
" 19:00 Ds. N.A. Eygenraam, Zwolle Bé v/d Linde - - -
27 jul 9:30 Ds. G. van Asselt, Apeldoorn Marinus v/d Weerd Pop van Gelder Jacco Dankers -
" 19:00 Ds. P. van Veen, Zwolle Bé v/d Linde - - -
3 aug 9:30 Ds. W.H.D. Pastoor, Steenwijk Rypke Paulusma Geen ZB Erik Mouthaan -
" 19:00 Dhr. H. Esselink, Zwolle Gert Hendriks - - -
10 aug 9:30 Ds. E. van 't Slot Henk Kamphof Geen ZB Gerrit Bargeman -
" 19:00 Dhr. F. Verkade, Hoogeveen Egbert Fiks - - -
17 aug 9:30 Ds. E. van 't Slot Bé v/d Linde Ria Hollander Hans Driezen -
" 19:00 - - - - ContaKtdienst
24 aug 9:30 Ds. A. Pietersma, Zwolle Dicky Wonnink-v/d Kolk Ria Hollander Erik Mouthaan -
" 19:00 Ds. E. van 't Slot Geen dienst in de Stinskerk Gezamenlijke openluchtdienst
's-Heerenbroek
31 aug 9:30 Ds. E. van 't Slot Rypke Paulusma Marijke Paulusma Jacco Dankers Heilig Avondmaal
" 19:00 Ds. E. van 't Slot Bé v/d Linde - - Heilig Avondmaal
7 sep 9:30 Ds. E. van 't Slot Henk Kamphof Marijke Paulusma Erwin Booy Doopdienst
" 19:00 Ds. J.T. Tissink, Zwolle Gert Hendriks - - -
14 sep 9:30 Ds. E. van 't Slot Bé v/d Linde Ineke v/d Brink Erwin Booy Startzondag
Koffiedrinken
GtK-zaal
" 19:00 Ds. B. van 't Veld, Vaassen Dicky Wonnink-v/d Kolk - - -
21 sep 9:30 Ds. W. Hortensius, Zwolle Rypke Paulusma Ineke v/d Brink Robert Slagter -
" 19:00 - - - - ContaKtdienst
28 sep 9:30 Ds. E. van 't Slot Gert Hendriks Marijke Paulusma Rypke Paulusma -
" 19:00 Ds. P.E.G. Wiekeraad, Uelsen (D) Bé v/d Linde - - -
5 okt 9:30 Ds. E. van 't Slot Henk Kamphof Marijke Paulusma Ben Zwinselman Israëlzondag
" 19:00 Ds. M.L.W. Karels, Hattem Rypke Paulusma - - -
12 okt 9:30 Ds. B. van 't Veld, Vaassen - Pop van Gelder - ContaKtdienst
" 19:00 Dhr. J.H. van Wijk, Zwolle Bé v/d Linde - - -
19 okt 9:30 Ds. M. Zoeteweij, Lemele Marinus v/d Weerd Pop van Gelder Erik Mouthaan -
" 19:00 Ds. C.M.A. van Ekris, Zeist Egbert Fiks - - -
26 okt 10:00 Ds. E. van 't Slot Dicky Wonnink-v/d Kolk Ria Hollander Erwin Booy -
" 19:00 Ds. G.J. van Asselt, Nijverdal Gert Hendriks - - -
2 nov 10:00 Ds. E. van 't Slot Rypke Paulusma Ria Hollander Hans Driezen Zendingsdienst
Koffiedrinken
GtK-zaal
" 19:00 Ds. J.H. van Osch, Vaassen Dicky Wonnink-v/d Kolk - - -
5 nov 19:30 Ds. E. van 't Slot Bé v/d Linde - - Dankdag
9 nov 10:00 Ds. E. van 't Slot Henk Kamphof Ineke v/d Brink Gerrit Bargeman Doopdienst
" 19:00 Ds. J.A.L. Duijster, Zwartsluis Gert Hendriks - - -
16 nov 10:00 Ds. E. van 't Slot Rypke Paulusma Ineke v/d Brink Ben Zwinselman Heilig Avondmaal
" 19:00 Ds. E. van 't Slot Bé v/d Linde - - Heilig Avondmaal
23 nov 10:00 Ds. E. van 't Slot Henk Kamphof Ria Hollander Jacco Dankers Laatste zondag
kerkelijk jaar
" 19:00 Ds. J.T. Tissink, Zwolle Gert Hendriks - - -
30 nov 10:00 Ds. E. van 't Slot Egbert Fiks Ria Hollander Robert Slagter 1e Advent
" 19:00 - - - - ContaKtdienst
7 dec 10:00 Mw. A. Westerduin, 's-Heerenbroek Bé v/d Linde Marijke Paulusma Rypke Paulusma 2e Advent
" 19:00 Ds. P.E.G. Wiekeraad, Uelsen (D) Gert Hendriks - - -
14 dec 10:00 Ds. E. van 't Slot Henk Kamphof Marijke Paulusma Ben Zwinselman 3e Advent
" 18:45 - Geen dienst in de Stinskerk Kerstsamenzang
Spoolde
21 dec 10:00 Ds. I.P. Epema, Zwolle Dicky Wonnink-v/d Kolk Pop van Gelder Erik Mouthaan 4e Advent
" 16:00 Rypke Paulusma - - - Kinderkerstfeest
" 19:00 - Geen dienst in de Stinskerk Gezamenlijke dienst
's-Heerenbroek
24 dec 22:00 Ds. E. van 't Slot Rypke Paulusma - - Kerstnachtdienst
25 dec 10:15 Ds. E.van 't Slot - - Hans Driezen
(eventueel...)
1e Kerstdag
mmv Excelsior
28 dec 10:00 Dhr. G. van Vulpen, Zwolle Egbert Fiks Pop van Gelder Rypke Paulusma -
" 19:00 Dhr. B. Greveling, Wezep Bé v/d Linde - - -
31 dec 19:30 Ds. E. van 't Slot Rypke Paulusma - - Oudejaarsdienst

Het rooster is voor het laatst bijgewerkt op 30-jun-2014.

  

Missie   Wijkgids   Route
Opgave bloemendienst


Diensten elke zondag:
's Ochtends om 9.30 uur
(van de laatste zondag in oktober t/m de laatste zondag in maart 10.00 uur)
's Avonds om 19.00 uur


Predikant:
Ds. E. van 't Slot
Tel. 038-2000143
Klik hier voor contact


Scriba:
Mevr. S. Dankers-Bruining
Tel. 038-4215164
Klik hier voor contact


Kerkelijk bureau:
Molenweg 241
8012 WG Zwolle
Tel. 038-4217596
Website PGZ Zwolle


Wijkkas:
Rekening 6978.78.090
IBAN
NL10 RBRB 0697 8780 90

Diaconie:
Rekening 6932.97.441
IBAN
NL11 RBRB 0693 2974 41


  Stinskerk