Dienstenrooster juni 2016 Redactie Zondagsbrief Gebedskring
Locatie: SK = Stinskerk | WH = Westenhage Organisten en Beamteam Collectemuntenverkoop
     
Datum Tijd Locatie Voorganger Muziek Zondagsbrief Beamteam Bloemen Bijzonderheden
5 juni 9:30 SK Thysia Lips Bastiaan/Jaco Lips Marijke Paulusma Erik Mouthaan Mw. A. Koersen Philadelphiadienst
mmv "De vrolijke muzikanten"
" 19:00 SK Ds. W. Andel Henk/combo - - - Jongerendienst
12 juni 9:30 SK Ds. T. Dankers, Dalfsen Rypke Paulusma Ineke v/d Brink Jacco Dankers Mw. R. Hollander -
" 19:00 WH Anne Westerduin Bé v/d Linde - - - -
19 juni 9:30 SK Ds. W. Andel Henk/Combo Ineke v/d Brink Fam. Driezen Mw. v/d Wal -
" 19:00 Spoolde Gerrit de Haan - - - - Tentdienst Spoolde
26 juni 9:30 SK Maarten Westerduin Dicky Wonnink - v/d Kolk Ria Hollander Ben Zwinselman Mw. v. Gerner -
" 19:00 WH Ds. M. Jonker Bé v/d Linde - - - -

Het rooster is voor het laatst bijgewerkt op 24-juni-2016.


Dienstenrooster t/m december 2016 Redactie Zondagsbrief Gebedskring
Locatie: SK = Stinskerk | WH = Westenhage Organisten en Beamteam Collectemuntenverkoop
     
Onderstaande rooster is nog in bewerking...
Datum Tijd Locatie Voorganger Muzikant Zondagsbrief Beamteam Bijzonderheden
3 jul 9:30 SK ds. J.G. Zomer, Staphorst Henk Kamphof Ria Hollander Rypke Paulusma Doopdienst
" 19:00 WH Maarten Westerduin Engbert Koersen - - -
10 jul 9:30 SK Ds. E. v 't Slot Henk Kamphof Marijke Paulusma Gerrit Bargeman Thuiskomdienst fam. De Goeijen
" 19:00 WH Maarten Westerduin Marc Scholtens - - -
17 jul 9:30 SK Ds. G.Th. Vollebregt, Sassenheim Dicky Wonnink-vd Kolk Marijke Paulusma Erwin Booy -
" 19:00 WH Anne Westerduin Engbert Koersen - - -
24 jul 9:30 SK Ds. J.H. v Osch, Vaassen Bé vd Linde Geen ZB Erik Mouthaan -
" 19:00 WH - - - - GEEN DIENST
31 juli 9:30 SK Ds. T. Dankers, Dalfsen Bé vd Linde Geen ZB Jacco Dankers -
" 19:00 WH Lida Brugmans Marc Scholtens - - -
7 aug 9:30 SK Ds. M. Zoeteweij, Lemele Bastiaan Lips Pop v Gelder Rypke Paulusma -
" 19:00 WH - - - - GEEN DIENST
14 aug 9:30 SK Mw. A.H. Cluistra, Hoogeveen Rypke Paulusma Geen ZB Gerrit Bargeman -
" 19:00 WH Ds. W. Andel Engbert Koersen - - -
21 aug 9:30 SK Mw. L. Brugmans, Nunspeet Dicky Wonnink-vd Kolk Geen ZB Hans Driezen -
" 19:00 SK - Marinus vd Weerd - - ZangContaKtdienst
28 aug 9:30 SK Ds. W. Andel Rypke Paulusma Pop v Gelder Erwin Booy Bevestiging ambtsdragers
" 19:00 WH Jan Hendrik v Wijk Bé vd Linde - - -
4 sep 9:30 SK Ds. E. v 't Slot Bé vd Linde Ineke vd Brink Ben Zwinselman Heilig Avondmaal
" 19:00 WH Thysia Lips Henk Kamphof - - Heilig Avondmaal
11 sep 9:30 SK Ds. W. Andel Dicky Wonnink-vd Kolk Ineke vd Brink Erik Mouthaan -
" 19:00 WH Maarten Westerduin Marc Scholtens - - -
18 sep 10:00 SK Ds. W. Andel - Ria Hollander Commissielid Startzondag
StinsContaKt
mmv Inspire
" 19:00 WH Geke Tromp Bé vd Linde - - -
25 sep 9:30 SK Ds. H. Engelsma, Hellendoorn Rypke Paulusma Ria Hollander Jacco Dankers -
" 19:00 WH Anne Westerduin Engbert Koersen - - -
2 okt 9:30 SK Dhr. M. Westerduin Henk Kamphof Marijke Paulusma Gerrit Bargeman Israëlzondag
" 19:00 WH Ds. E. v 't Slot Bé vd Linde - - -
9 okt 9:30 SK Dhr. B. Greveling, Wezep Bé vd Linde Marijke Paulusma Erik Mouthaan -
" 19:00 WH Ds. M. Jonker Marc Scholtens - - -
16 okt 9:30 SK Mw. A.H. Cluistra, Hoogeveen - Pop v Gelder Commissielid ZangContaKtdienst
" 19:00 WH Jan Hendrik v Wijk Engbert Koersen - - -
23 okt 9:30 SK Ds. J. Mulderij Dicky Wonnink-vd Kolk Pop v Gelder Rypke Paulusma -
" 19:00 SK Fred Noordstar, Raalte Combo - - JeugdContaKtdienst
30 okt 10:00 SK Ds. R.A. Houtman, Epe Rypke Paulusma Ria Hollander Ben Zwinselman Heilig Avondmaal
" 19:00 WH Ds. E. v 't Slot Bé vd Linde - - -
2 nov 19:30 SK Maarten Westerduin Rypke Paulusma - - Dankdag
6 nov 10:00 SK Ds. G. de Goeijen Henk Kamphof Ria Hollander Jacco Dankers ZWO Zendingsdienst
" 19:00 WH Thysia Lips Engbert Koersen - - -
13 nov 10:00 SK Ds. J. Tiggelaar, Nieuwleusen Bastiaan Lips Ineke vd Brink Erwin Booy Doopdienst
" 19:00 WH Anne Westerduin Marc Scholtens - - -
20 nov 10:00 SK Ds. W. Andel Dicky Wonnink-vd Kolk Ineke vd Brink Hans Driezen Laatste zondag
kerkelijk jaar
" 19:00 SK Hans Borst - - - StinsContaKtdienst
27 nov 10:00 SK Ds. E. v 't Slot Rypke Paulusma Ria Hollander Ben Zwinselman 1e Advent
" 19:00 WH Ds. M. Jonker Bé vd Linde - - -
4 dec 10:00 SK Dhr. J.H v Wijk, Zwolle Bé vd Linde Ria Hollander Erik Mouthaan 2e Advent
" 19:00 WH Geke Tromp Marc Scholtens - - -
11 dec 10:00 SK Ds. H. v Ark, Wapenveld - Pop v Gelder Commissielid 3e Advent
JeugdContaKtdienst
" 18:45 Spoolde - - - - Kerstsamenzang
" 19:00 WH Maarten Westerduin Bé vd Linde - - -
18 dec 10:00 SK Ds. C.E. Lavooij, Vaassen Dicky Wonnink-vd Kolk Pop v Gelder Hans Driezen 4e Advent
" 16:00 SK Leiding StinsKids Marc Scholtens - - Kinderkerstfeest
" 19:00 's-Heeren
broek
- - - - Gezamenlijke dienst
" 19:00 WH - - - - GEEN DIENST
24 dec 20:00 SK - Henk Kamphof - - Kerstnachtdienst
25 dec 10:15 SK Dhr. M. Westerduin Excelsior Marijke Paulusma Rypke Paulusma 1e Kerstdag
mmv Excelsior
" 19:00 WH - - - - GEEN DIENST
31 dec 19:30 SK Ds. G. Oberink, Urk Rypke Paulusma - - Oudejaarsdienst

Het rooster is voor het laatst bijgewerkt op 24-jun-2016.

  

Missie   Wijkgids   Route
Opgave bloemendienst


Diensten elke zondag:
's Ochtends om 9:30 uur
(van de laatste zondag in oktober t/m de laatste zondag in maart 10:00 uur)
's Avonds om 19:00 uur


Predikant:
Ds. W.L. Andel
Klik hier voor contact


Pastoraat:
Mevr. L. Brugmans
Klik hier voor contact


Scriba:
Mevr. S. Dankers-Bruining
Klik hier voor contact


 


Kerkelijk bureau:
Molenweg 241
8012 WG Zwolle
Tel. 038-4217596
Website PGZ Zwolle


Wijkkas:
Rekening 6978.78.090
IBAN
NL10 RBRB 0697 8780 90

Diaconie:
Rekening 6932.97.441
IBAN
NL11 RBRB 0693 2974 41


  Stinskerk